Polska, książę Józef Poniatowski - medal autorstwa Caunois 1813 r.

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:40:43
120836
Opis: Polska - XIX wiek, książę Józef Poniatowski - medal autorstwa Caunois 1813 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Kobieta oparta o urnę na postumencie i napis w otoku ZYŁ DLA OYCZYZNY UMARŁ DLA SŁAWY, w odcinku BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW, JEMU GO TYLKO ODDAM 19 PAŹDZ.1813
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm, 39.35 g, patyna, wysoki relief
Literatura: H-Cz. 3979

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1517

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  180 zł