Rosja, rubel koronacyjny, 1883

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:38:25
89542
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny, 1883, Petersburg, na odcięciu szyi Л.Ш.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta wyczyszczona
Literatura: Bitkin 217, Kazakov 606

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 381

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  640 zł
4)  600 zł