Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:34:58
120494
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1840 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Bitkin 190, Adrianov 1840в

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 588

1)  920 zł
2)  900 zł