Austria, 7 krajcarów, 1802 G

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Austria, 7 krajcarów, 1802 G

Austria, 7 krajcarów, 1802 G

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:30:45
89546
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje przed ustanowieniem cesarstwa, 7 krajcarów, 1802 G, Nagybanya
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki nominał wybijany tylko w tym jednym roczniku
Literatura: Herinek 889, Huszar 2014

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1387

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł