Śląsk, grosz, 1546

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Śląsk, grosz, 1546

Śląsk, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:28:50
120510
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Jan Kostrzyński 1535-1571, grosz, 1546, Kostrzyń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1993

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł