Polska, 5 złotych, 1928

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:08:08
120885
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928, Bruksela, Nike, bez znaku mennicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenie w tle na rewersie
Literatura: Parchimowicz 114b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 161

1)  410 zł
2)  410 zł
3)  370 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  300 zł