Polska, grosz, 1581

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Polska, grosz, 1581

Polska, grosz, 1581

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 21:39:46
120324
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, grosz, 1581, Ryga, Na rewersie pełna data rozdzielona herbem Rygi.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna.
Literatura: Gerbaszewski 3.12, Kop. 8083 (R1)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 293

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  250 zł
4)  240 zł