Polska, półgrosz koronny, ok. 1431-1434

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 21:11:47
120908
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz koronny, ok. 1431-1434, bardzo ciekawa odmiana z podłużnym krzyżykiem pod koroną
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko pęknięty krążek, patyna
Literatura: Kop. 367 (R2), Kubiak typ IX

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 366

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  90 zł