Cesarstwo Rzymskie, follis, 364-367

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:41:30
120687
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I 364-375, follis, 364-367, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Cesarz kroczący w prawo, ciągnący za sobą za włosy jeńca oraz trzymający labarum, GLORIA ROMANORVM, w odcinku gałązka i ΓSISC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.40 g, zielona patyna
Literatura: RIC 5a

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 570

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł