Cesarstwo Rzymskie, follis, 364

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:41:07
120686
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I 364-375, follis, 364, Sirmium, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający labarum oraz Wiktorię na globie, RESTITVTOR REIP, w odcinku ASIRM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.60 g, zielona patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC 6a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 505

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  70 zł
6)  50 zł
7)  42 zł
8)  38 zł