Cesarstwo Rzymskie, follis, 327-329

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:40:21
120682
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II 337-340 - jako cezar 317-337, follis, 327-329, Heraklea, Aw: Popiersie w prawo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Brama obozowa, nad nią gwiazda, PROVIDENTIAE CAESS, w lewym polu kulka, w odcinku SMHΓ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.39 g, zielona patyna
Literatura: RIC VII 96

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 290

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  50 zł
7)  36 zł