Cesarstwo Rzymskie, follis, 325-326

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:39:58
120681
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II 337-340 - jako cezar 317-337, follis, 325-326, Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Brama obozowa, nad nią gwiazda, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMANTΔ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.96 g, zielona patyna
Literatura: RIC VII 65 (R2)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 359

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  36 zł