Cesarstwo Rzymskie, follis, 311-313

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:39:12
120676
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 311-313, Nikomedia, Aw: Głowa w prawo, IMP C VAL LICIN LICINIVS P F AVG, Rw: Sol stojący w lewo z uniesioną ręką, trzymający w drugiej dłoni głowę Serapisa, SOLI INVICTO, w polu Γ, w odcinku SMN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brą 3.69 g, zielona patyna
Literatura: RIC VI 73a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 343

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  36 zł