Cesarstwo Rzymskie, follis, 313-315

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:38:26
120677
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 313-315, Siscia, Aw: Głowa w prawo, IMP LIC LICINIVS P F AVG, Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, u jego stóp orzeł w lewo z wieńcem w dziobie, IOVI CONSERVATORI, w polu A, w odcinku SIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.29 g, oliwkowa patyna
Literatura: RIC VII 8 (R1)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 231

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  42 zł
6)  38 zł