Cesarstwo Rzymskie, follis, 328-329

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:38:03
120685
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 328-329, Siscia, Aw: Głowa w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Brama obozowa, nad nią gwiazda, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku ΓSIS i półksiężyc
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.15 g, zielona patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: RIC VII 214

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 350

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  36 zł