Polska, szeląg, 1666

Polska, szeląg, 1666

Polska, szeląg, 1666

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 22:28:27
120838
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - miasto Toruń, szeląg, 1666, Toruń
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: resztki blasku menniczego, patyna
Literatura: Gum.H. 1938, Kop. 8309, Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 222

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  50 zł