Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 22:08:54
120386
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, na awersie rurkowata kryza z fragmentem rękawa, SIG III D G REX POL M D L
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco niedobity
Literatura: Iger W.99.1 (ale nienotowany awers)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  65 zł