Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 22:08:31
120382
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, odmiana z pełną datą
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciekawsza odmiana z literą F dzielącą datę
Literatura: Iger W.98.7.b/a (R1)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 142

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  95 zł