Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 22:04:41
120361
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: Iger W.95.1.b (R)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 211

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł