Rosja, 1 rubel, 1878

Rosja, 1 rubel, 1878

Rosja, 1 rubel, 1878

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 21:38:14
89517
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 1 rubel, 1878, seria Б/Г 396324, podpisy Е. И. Ламанский, Виноградов
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, ubytki papieru w rogach, naddarcia i dziury
Literatura: Muradyan 1.10.6, Pick A41

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 449

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  90 zł
4)  80 zł