Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 20:54:32
120529
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923, seria C 2742177
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: uszkodzenia i ślady kleju na górnym marginesie, rzadkie i bardzo ładnie zachowane
Literatura: Lucow 456 (R5), Miłczak 38

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 230

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  560 zł