Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2015 20:41:07
98094
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria AF, numeracja 6088982
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane z naddarciami na marginesach, po gruntownej konserwacji
Literatura: Lucow 1285 (R2), Miłczak 138e

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 8 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 295

1)  30 zł
2)  30 zł
3)  16 zł
4)  16 zł
5)  12 zł
6)  9 zł