Węgry, 5 koron, 1907

Węgry, 5 koron, 1907

Węgry, 5 koron, 1907

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2015 22:34:58
89301
Opis: Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, 5 koron, 1907, Krzemnica, 40-lecie koronacji Franciszka Józefa I
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: Drobne obicia na rancie. Ciemna patyna.
Literatura: Dav. 123, Herinek 776

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 460

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  85 zł