Wielka Brytania, korona, 1889

Wielka Brytania, korona, 1889

Wielka Brytania, korona, 1889

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2015 22:32:17
120259
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1889, Londyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro "925" 27.85 g, Ciemna patyna.
Literatura: Spink 3921

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 227

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł