Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2015 20:40:21
120246
Opis: Czechy - Karol IV Luksemburski 1346-1378, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona i napis wokoło, Rw: Lew czeski kroczący w lewo i napis wokoło
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna.

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 213

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł