Polska, zestaw: odznaka (Szwajcaria), miniaturka (Polska)

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 22:39:11
120210
Opis: Polska, zestaw: odznaka (Szwajcaria), miniaturka (Polska), haftowana odznaka z miasta Horn w kantonie Thurgau 1939. Odzanaka haftowana z białej i czerwonej nici umieszczonej na blaszce z mosiądzu (33 mm), oraz polska miniaturka sprzed II wojny światowej odznaki Polskiego Czerwonego Krzyża (na odwrocie sygnowana J.CHYLIŃSKI)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: Odznaka i baretka z agrafką. Razem 2 sztuki.

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 446

1)  20 zł
2)  18 zł