Polska, medal Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 r.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 22:24:14
89163
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 r., Niesygnowany medal nagrodowy projektu M. Kotarbińskiego. Aw: Orzeł w małym kole, w otoku napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA, w półkolu napis POZNAŃ, na dole 1929, Rw: W kole głowa prezydenta I. Mościckiego, wokół napis ZA CHLUBNE WYNIKI PRACY, w otoku ornament przerywany cyfrą X
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 55 mm
Literatura: Strzałkowski 628

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 276

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  230 zł