do XVIII wieku, medal, 1777

do XVIII wieku, medal, 1777

do XVIII wieku, medal, 1777

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 22:20:47
120158
Opis: do XVIII wieku - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal, 1777, Autorstwa Jana Filipa Holzhaeussera. Wybity na zlecenie Stefana Rieule - dyrektora królewskich budowli i manufaktur - dla upamiętnienia wprowadzenia do szkół publicznych nauki o rolnictwie. Aw: Głowa króla w prawo, u dołu sygnatura, Rw: W wieńcu dębowym czternastowierszowy napis
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm, złocony ogniowo
Literatura: H-Cz. 3197 (R4), Racz. 526, Więcek 47

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 667

1)  300 zł
2)  290 zł