Niemcy, medalik poświęcony miłości do dzieci

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 22:20:24
120205
Opis: Niemcy, medalik poświęcony miłości do dzieci, Aw: 3 drzewka w ozdobnych donicach i napis w otoku WOLDEM DER FREUDAN SEINEN KINDERN ERLE-BET, u dołu HELFS UNS DIE HEILIGE DREYFALTIGKEIT, Rw: Dwuczęściowa tablica z 13 wierszowym napisem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 21.5 mm, srebro 2.97 g, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 748

1)  55 zł
2)  50 zł