Francja, medalik talizman - dla biorących ślub,

Rozpoczęcie: 30-11-2015 18:00
Zakończenie: 10-12-2015 22:19:38

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 22:19:38
120203
Opis: Francja, medalik talizman - dla biorących ślub,, sygnowany PETIT F. Aw: Para przy ołtarzu przysięgająca sobie miłość, w otoku napis FIDELITE BONHEUR, Rw: Wieniec ubrany w kwiaty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 33 mm, srebro 15.55 g,

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 512