Francja, medalik z okazji narodzin Napoleona Eugeniusza Bonaparte'go, 1856

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 22:19:15
120204
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medalik z okazji narodzin Napoleona Eugeniusza Bonaparte'go, 1856, sygnowany CAQUE. Aw: Głowy cesarza i cesarzowej w lewo, Rw: Głowa narodzonego syna w lewo i napis 14 JUIN 1856
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 15 mm, srebro 2.10 g

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 881

1)  32 zł
2)  30 zł