Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 21:40:09
120242
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1592, Poznań
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: Niedobity. Ciemna Patyna.
Literatura: Iger P.92.1.a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 205

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  60 zł