Polska, brakteat guziczkowy, przełom XIII-XIV w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 21:32:06
120218
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat guziczkowy, przełom XIII-XIV w., Orzeł heraldyczny bez korony z głową w prawo, w każdym skrzydle po 2 pióra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 0.29 g, patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Lubomia 52, Przyłęk 18

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 357

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  260 zł
4)  240 zł