Grecja i posthellenistyczne, semis z końca II w. pne

Rozpoczęcie: 30-11-2015 18:00
Zakończenie: 10-12-2015 21:24:49

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-12-2015 21:24:49
120160
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Hiszpania - Obulco, semis z końca II w. pne, Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami w prawo, w odcinku OBVLCO; Rw: Byk kroczący w prawo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.84 g, ruda patyna
Literatura: SNG BM Spain -, CNH 59

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 226