Polska, brakteat protekcyjny

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, brakteat protekcyjny

Polska, brakteat protekcyjny

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 20:51:51
106505
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, brakteat protekcyjny, Klęczący książę przed św. Wojciechem, wokoło napis BOLEZLAV i wstecznie ALBERTVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.34 g, gięty
Literatura: Str. tabl. XIII, Such. XI/XII w. XV/2 , Kop. 47, Gum-H. 81, Gum-P. 58

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 382

1)  1 250 zł
2)  1 250 zł
3)  1 050 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  600 zł