Bizancjum, follis, 572-573 (rok 6 panowania)

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 20:42:16
119080
Opis: Bizancjum - Justyn II 565-578, follis, 572-573 (rok 6 panowania), Konstantynopol, Aw: Cesarz i Zofia siedzący na tronach na wprost, DN IVSTINVS P P AVG, Rw: Litera M, nad nią Chrystogram, pod nią Δ, po lewej ANNO, po prawej G, w odcinku CON
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 13.69 g, wykruszenia na obrzeżach, zielona patyna
Literatura: Sear 360, MIB 43

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 463

1)  44 zł
2)  42 zł