Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 158-159

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 20:32:41
119070
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, sestercja, 158-159, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XXII, Rw: Cesarz w todze stojący w lewo przy trójnożnym ołtarzu, VOTA SVSCEP DEC...
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz 24.56 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1009a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 590

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  105 zł