Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 22:30:00
118722
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 33 mm, 19.56 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 429

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  140 zł