Włochy, 500 lirów, 1960

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Włochy, 500 lirów, 1960

Włochy, 500 lirów, 1960

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 22:27:55
118719
Opis: Włochy - Republika 1947-, 500 lirów, 1960, Rzym
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: Pagani 2103

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 637

1)  42 zł
2)  40 zł