Niemcy, talar, 1786 B

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Niemcy, talar, 1786 B

Niemcy, talar, 1786 B

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 22:09:35
118591
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II 1740-1786, talar, 1786 B, Wrocław
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: Dav. 2590, Schrötter 489, Olding 86

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 345

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  740 zł
4)  620 zł