Saksonia, talar, 1763 FWôF

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Saksonia, talar, 1763 FWôF

Saksonia, talar, 1763 FWôF

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 21:48:20
118587
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763 FWôF, Drezno, w: Popiersie z literą ST i wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, niżej litery F.W.ô.F i wokoło napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.86 g, bardzo ładny
Literatura: Schnee 1053, Dav. 2677C, Kahnt 1002, Buck 4

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 329

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 850 zł
4)  1 800 zł