Polska, 10 złotych, 1939

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 21:35:25
88792
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczone
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  48 zł