Niemcy, denar krzyżowy z XI w.

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 20:43:45
118364
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy z XI w., Aw: Krzyż z kółkami w kątach, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: gięty, pęknięty, grynszpan
Literatura: CNP typ IV

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 113

1)  32 zł
2)  30 zł