Polska, 3 grosze z miedzi krajowej, 1826 IB

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 22:16:15
118637
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze z miedzi krajowej, 1826 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Iger KK.26.1.a, Plage 161, Bitkin 1025

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 512

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  150 zł