Polska, 2 złote, 1816 IB

Polska, 2 złote, 1816 IB

Polska, 2 złote, 1816 IB

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 22:14:35
118633
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 2 złote, 1816 IB, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Bitkin 830, Plage 45, Berezowski 2.50 zł, H-Cz. 3505

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 307

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  250 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  125 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł