Polska, 1/3 talara, 1812

Polska, 1/3 talara, 1812

Polska, 1/3 talara, 1812

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 22:10:25
118623
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/3 talara, 1812, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 111, Kop. 3697, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 531

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  350 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł