Polska, trojak, 1768 G

Rozpoczęcie: 19-10-2015 18:00
Zakończenie: 29-10-2015 22:08:20
Polska, trojak, 1768 G

Polska, trojak, 1768 G

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 22:08:20
118618
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1768 G, Warszawa, na rewersie GROSSUS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady korozji, zielona patyna
Literatura: Iger WA.68.1.b, Plage 227

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 867