Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2015 22:05:25
118611
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1650, Wschowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem rewersu, patyna
Literatura: Kop. 1695

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 325

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  310 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  180 zł