Polska, Srebrny Krzyż Zasługi

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi

Polska, Srebrny Krzyż Zasługi

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:15:50
118475
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Srebrny Krzyż Zasługi, wersja moskiewska, na stronie odwrotnej charekterystyczna wklęsłość
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 39 mm x 39 mm, z uszkiem, bez wstążki, czerwonai biała emalia lekko uszkodzona
Literatura: Krotke PL S.1a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1145

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  46 zł