Polska, znaczek Polskiego Powszechnego Związku Drogistów Województwa Kieleckiego,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:15:00
118474
Opis: Polska - do 1945, znaczek Polskiego Powszechnego Związku Drogistów Województwa Kieleckiego,, z nakrętką sygnowaną FABRYKA GALANTERII SOSNOWIEC / METAL GALMET
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 23.5 mm x 23.5 mm, niebieska i czerwona emalia

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 446

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  30 zł